schedule शनिबार, माघ ४, २०७६

पहिलो चरण चुनावमा यी हुन् विजेता

७ असार २०७४, बुधबार १५:३०

Sharing is caring!

दोलखा
कालिञ्चोक गापा
अध्यक्ष : विनकुमार थामी
उपाध्यक्ष : कालिका पाठक

गौरिशंकर गापा
अध्यक्ष : सोयमबहादुर खड्का
उपाध्यक्ष : उर्मिला थामी

जिरी नगरपालिका
प्रमुख : टंकबहादुर जिरेल
उपप्रमुख : कृष्णमाया बुढाथोकी

तामाकोसी गापा
अध्यक्ष : ईश्वरचन्द्र पोखरेल
उपाध्यक्ष : उर्मिला खड्का

भीमेश्वर नपा
प्रमुख : भरतबहादुर केसी
उपप्रमुख : कमला बस्नेत

मेलुङ गाउँपालिका
अध्यक्ष : नरबहादुर श्रेष्ठ
उपाध्यक्ष : कल्पना भण्डारी

बिगु गाउँपालिका
अध्यक्ष : युधिष्ठिर खड्का
उपाध्यक्ष : सञ्जीव वली

बैतेश्वर गाउँपालिका
अध्यक्ष : छवि लामा
उपाध्यक्ष : रविचन्द्र आचार्य

शैलुङ गाउँपालिका
अध्यक्ष : भरतप्रसाद दुलाल
उपाध्यक्ष : लालमाया योन्जन

रामेछाप
उमाकुण्ड गाउँपालिका
अध्यक्ष : शेरबहादुर सुनुवार
उपाध्यक्ष : उर्मिला कार्की

खाँडादेवी गाउँपालिका
अध्यक्ष : प्रेमबहादुर तामाङ
उपाध्यक्ष : मखमली श्रेष्ठ

गोकुलगंगा गापा
अध्यक्ष : खड्गबहादुर सुनुवार
उपाध्यक्ष : राधिका श्रेष्ठ

दोरम्बा गाउँपालिका
अध्यक्ष : कमानसिंह तामाङ
उपाध्यक्ष : कृशाला घिसिङ

मन्थली नगरपालिका
प्रमुख : रमेशकुमार बस्नेत
उपप्रमुख : मायाकुमारी कार्की

रामेछाप नगरपालिका
प्रमुख : नरबहादुर थापामगर
उपप्रमुख : सिर्जना खड्का

लिखु गाउँपालिका
अध्यक्ष : गोविन्द खड्का
उपाध्यक्ष : दीपशिखा न्यौपाने

सुनापति गाउँपालिका
अध्यक्ष : धावा लामा
उपाध्यक्ष : गीता विष्ट

सिन्धुली
कमलामाई नपा
प्रमुख : खड्गबहादुर खत्री
उपप्रमुख : मन्जु देवकोटा

गोलन्जोर गाउँपालिका
अध्यक्ष : पुष्पबहादुर कार्की
उपाध्यक्ष : गंगादेवी श्रेष्ठ

घ्याङलेख गापा
अध्यक्ष : जगतबहादुर भोलन
उपाध्यक्ष : दुर्गादेवी सुनुवार

तीनपाटन गापा
अध्यक्ष : कर्णबहादुर मगर
उपाध्यक्ष : पदममाया तामाङ

दूधौली नगरपालिका
प्रमुख : घनश्याम राउत
उपप्रमुख : बालकुमारी अधिकारी

फिक्कल गाउँपालिका
अध्यक्ष : धनबहादुर कार्की
उपाध्यक्ष : पार्वती सुनुवार

मरिण गाउँपालिका
अध्यक्ष : पानीराज बम्जन
उपाध्यक्ष : संगीता माझी

सुनकोसी गाउँपालिका
अध्यक्ष : दीपा बोहोरा
उपाध्यक्ष : दीर्घसिंह मोक्तान

हरिहरपुरगढी गापा
अध्यक्ष ” कारसाङ लामा
उपाध्यक्ष : अनीताकुमारी राई

रसुवा
उत्तरगया गाउँपालिका
अध्यक्ष : उपेन्द्र लम्साल
उपाध्यक्ष : चमेली गुरुङ

कालिका गाउँपालिका
अध्यक्ष : सीताकुमारी पौडेल
उपाध्यक्ष : भवानीप्रसाद न्यौपाने

गोसाईंकुण्ड गापा
अध्यक्ष : कैसाङ नुर्पु तामाङ
उपाध्यक्ष : कारग्याल्मु तामाङ

नौकुण्ड गाउँपालिका
अध्यक्ष : नुर्बु स्याङ्बो घले
उपाध्यक्ष : सिर्जना लामा

पार्वतीकुण्ड गापा
अध्यक्ष : बुचुङ तामाङ पार्वती
उपाध्यक्ष : नवीना तमाङ

धादिङ
खनियाबास गापा
अध्यक्ष : रणबहादुर तामाङ
उपाध्यक्ष : योमाया तामाङ

गंगाजमुना गापा
अध्यक्ष : बलबहादुर अधिकारी
उपाध्यक्ष : एञ्जियला तामाङ

गजुरी गाउँपालिका
अध्यक्ष : राजेन्द्र्र बस्नेत
उपाध्यक्ष : सीता ढुंगाना

गल्छी गाउँपालिका
अध्यक्ष : कृष्णहरि श्रेष्ठ
उपाध्यक्ष : राधा लामिछाने

ज्वालामुखी गापा
अध्यक्ष : विनोद तिमल्सिना
उपाध्यक्ष : जानुका सिंखडा

त्रिपुरासुन्दरी गापा
अध्यक्ष : शम्भुकुमार थापा
उपाध्यक्ष : देवीकुमारी बुर्लाकोटी

थाक्रे गाउँपालिका
अध्यक्ष : रामकुमार आचार्य
उपाध्यक्ष : अम्बिका रुपाखेती

धुनीबेंसी नगरपालिका
प्रमुख : बालकृष्ण आचार्य
उपप्रमुख : निरु खरेल

नीलकण्ठ नपा
प्रमुख : भीमप्रसाद ढुंगाना
उपप्रमुख : मनराज भण्डारी

नेत्रावती गाउँपालिका
अध्यक्ष : दुर्गाकुमार शाक्य
उपाध्यक्ष : उर्मिला तामाङ गुरुङ

बेनीघाट रोराङ गापा
अध्यक्ष : पित्त डल्लाकोटी
उपाध्यक्ष : देवी सिलवाल

रुवी भ्याली गापा
अध्यक्ष : चेरुङ तामाङ
उपाध्यक्ष : विना लामा

सिद्धलेक गाउँपालिका
अध्यक्ष : प्रेमनाथ सिलवाल
उपाध्यक्ष : कमला शर्मा

नुवाकोट
ककनी गाउँपालिका
अध्यक्ष : मानबहादुर लामा
उपाध्यक्ष : सीता लामा

किस्पाङ गाउँपालिका
अध्यक्ष : छत्रबहादुर लामा
उपाध्यक्ष : मायादेवी न्यौपाने

तादी गाउँपालिका
अध्यक्ष : नारायणप्रसाद पाण्डे
उपाध्यक्ष : ईश्वरी उप्रेती

तारकेश्वर गापा
अध्यक्ष : रमेशबहादुर वस्ती
उपाध्यक्ष : तारादेवी रिमाल

दुप्चेश्वर गाउँपालिका
अध्यक्ष : योविन्द्रसिंह तामाङ
उपाध्यक्ष : अञ्जु आचार्य

पञ्चकन्या गापा
अध्यक्ष : तेजबहादुर तमाङ
उपाध्यक्ष : सीता पराजुली

बेलकोटगढी नपा
प्रमुख : राजेन्द्ररमण खनाल
उपप्रमुख : कविता ढुंगाना

मेघाङ गाउँपालिका
अध्यक्ष : आशा तामाङ
उपाध्यक्ष : शान्ति लामा (गुरुङ)

लिखु गाउँपालिका
अध्यक्ष : ध्रुव श्रेष्ठ
उपाध्यक्ष : रोजिना राई

विदुर नगरपालिका
प्रमुख : सन्जु पण्डित
उपप्रमुख : गीताकुमारी दाहाल

शिवपुरी गाउँपालिका
अध्यक्ष : रामकृष्ण थापा
उपाध्यक्ष : मञ्जुकुमारी केसी

सूर्यगढी गाउँपालिका
अध्यक्ष : सन्तबहादुर तामाङ
उपाध्यक्ष : मञ्जु बुढाथोकी

काठमाडौं
कागेश्वरी–मनोहरा नगरपालिका
प्रमुख : कृष्णहरि थापा
उपप्रमुख : विन्दु पुडासैनी

काठमाडौं मनपा
प्रमुख : विद्यासुन्दर शाक्य
उपप्रमुख : हरिप्रभा खड्गी

कीर्तिपुर नगरपालिका
प्रमुख : रमेश महर्जन
उपप्रमुख : सरस्वती रिजाल

गोकर्णेश्वर नगरपालिका
प्रमुख : सन्तोष चालिसे
उपप्रमुख : शान्ति नेपाल

चन्द्रागिरि नपा
प्रमुख : घनश्याम गिरी
उपप्रमुख : लिशा नकर्मी

टोखा नगरपालिका
प्रमुख : प्रकाश अधिकारी
उपप्रमुख : ज्ञानमाया डंगोल

तारकेश्वर नपा
प्रमुख : रामेश्वर बोहोरा
उपप्रमुख : भवानी डोटेल

दक्षिणकाली नपा
प्रमुख : मोहन बस्नेत
उपप्रमुख : वसन्ती तामाङ

नागार्जुन नगरपालिका
प्रमुख : मोहनबहादुर बस्नेत
उपप्रमुख : सुशीला अधिकारी

बूढानीलकण्ठ नपा
प्रमुख : उद्धवप्रसाद खरेल
उपप्रमुख : रमादेवी राई

शंखरापुर नगरपालिका
प्रमुख : सूवर्ण श्रेष्ठ
उपप्रमुख : शुक्रलक्ष्मी श्रेष्ठ

भक्तपुर
चाँगुनारायण नपा
प्रमुख : सोमप्रसाद मिश्र
उपप्रमुख : विना बास्तोला

भक्तपुर नगरपालिका
प्रमुख : सुनील प्रजापति
उपप्रमुख : रजनी जोशी

मध्यपुर ठिमी नपा
प्रमुख : मदनसुन्दर श्रेष्ठ
उपप्रमुख : अञ्जनादेवी मधिकर्मी

सूर्यवनायक नपा
प्रमुख : वासुदेव थापा
उपप्रमुख : जुना बस्नेत

ललितपुर
कोन्ज्योसोम गापा
अध्यक्ष : गोपीलाल सिंतान
उपाध्यक्ष : मिङ्मा लामा

गोदावरी नगरपालिका
प्रमुख : गजेन्द्र महर्जन
उपप्रमुख : मुना अधिकारी

वाग्मती गाउँपालिका
अध्यक्ष : वीरबहादुर लोप्चन
उपाध्यक्ष : रञ्जना घिमिरे

महापाल गाउँपालिका
अध्यक्ष : रामचन्द्र दाहाल
उपाध्यक्ष : कमला लामा तामाङ

महालक्ष्मी नपा
प्रमुख : रामेश्वर श्रेष्ठ
उपप्रमुख : निर्मला थापा

ललितपुर मनपा
प्रमुख : चिरीबाबु महर्जन
उपप्रमुख : गीता सत्याल

काभ्रे
खानीखोला गापा
अध्यक्ष : कृष्णबहादुर खुलाल
उपाध्यक्ष : रुक्मणी गुरुङ

चौंरीदेउराली गापा
अध्यक्ष : दीननाथ गौतम
उपाध्यक्ष : ताराकुमारी चौलागार्इं

तेमाल गाउँपालिका
अध्यक्ष : सलामसिंह तामाङ
उपाध्यक्ष : दुर्गामाया तामाङ

धुलिखेल नगरपालिका
प्रमुख : अशोककुमार श्रेष्ठ
उपप्रमुख : विमलाकुमारी शर्मा

नमोबुद्ध नगरपालिका
प्रमुख : टंकप्रसाद शर्मा
उपप्रमुख : रामदेवी तामाङ

पनौती नगरपालिका
प्रमुख : भीम न्यौपाने
उपप्रमुख : गीता बन्जारा

पाँचखाल नगरपालिका
प्रमुख : महेश खरेल
उपप्रमुख : लक्ष्मी दनुवार

बनेपा नगरपालिका
प्रमुख : लक्ष्मीनरसिंह श्रेष्ठ
उपप्रमुख : रेखा सापकोटा

बेथानचोक गापा
अध्यक्ष : प्रेमबहादुर तिमल्सिना
उपाध्यक्ष : सरीता लामिछाने

भुम्लु गाउँपालिका
अध्यक्ष : गुमानध्वज कुँवर
उपाध्यक्ष : कल्पनाकुमारी श्रेष्ठ

मन्डनदेउपुर नपा
प्रमुख : टोकबहादुर तामाङ
उपप्रमुख : निर्मला शाही

महाभारत गाउँपालिका
अध्यक्ष : कान्छालाल जिम्बा
उपाध्यक्ष: चेतकुमारी माझी

रोशी गाउँपालिका
अध्यक्ष : दलबहादुर लामा
उपाध्यक्ष : लक्ष्मीकुमारी उप्रेती

सिन्धुपाल्चोक
चौतारा साँगाचोकगढी नगरपालिका
प्रमुख : अमानसिंह तामाङ
उपप्रमुख : जानुका पराजुली

जुगल गाउँपालिका
अध्यक्ष : होमनारायण श्रेष्ठ
उपाध्यक्ष : सिर्जना तामाङ

त्रिपुरासुन्दरी गापा
अध्यक्ष : भुपेन्द्र श्रेष्ठ
उपाध्यक्ष : दुर्गादेवी नेपाल

पाँचपोखरी थाङपाल गाउँपालिका
अध्यक्ष : टासी लामा
उपाध्यक्ष : सुनीता अधिकारी

बलेफी गाउँपालिका
अध्यक्ष : केदार खत्री क्षत्री
उपाध्यक्ष : कमला श्रेष्ठ

भोटेकोसी गाउँपालिका
अध्यक्ष : राजकुमार पौडेल
उपाध्यक्ष : दाबुटी शेर्पा (लामा)

मेलम्ची नगरपालिका
प्रमुख : डम्बरबहादुर अर्याल
उपप्रमुख : भगवती नेपाल

इन्द्रावती गाउँपालिका
अध्यक्ष : वंशलाल तामाङ
उपाध्यक्ष : मीरा लामा

लिसंखु पाखर गापा
अध्यक्ष : कमलप्रसाद नेपाल
उपाध्यक्ष : हेमगंगा मोक्तान

बाह्रबीसे नगरपालिका
प्रमुख : निमफुन्जो शेर्पा
उपप्रमुख : सुशीला पाख्रिन

सुनकोसी गाउँपालिका
अध्यक्ष : श्रवणकुमार घर्ती
उपाध्यक्ष : लक्ष्मी पौडेल

हेलम्बु गाउँपालिका
अध्यक्ष : निमाग्याजेन शेर्पा
उपाध्यक्ष : कोपिला पण्डित

मकवानपुर
इन्द्र सरोवर गापा
अध्यक्ष : जीवन लामा
उपाध्यक्ष : उमाकुमारी लामा

कैलाश गाउँपालिका
अध्यक्ष : टंकबहादुर मोक्तान
उपाध्यक्ष : सुकुमाया थिङ

थाहा नगरपालिका
प्रमुख : लवशेर विष्ट
उपप्रमुख : खड्गबहादुर गोपाली

बकैया गाउँपालिका
अध्यक्ष : दामोदर खनाल
उपाध्यक्ष : सरला बोलखे

वाग्मती गाउँपालिका
अध्यक्ष : सर्केश घलान
उपाध्यक्ष : धनमाया स्याङ्तान

भीमफेदी गाउँपालिका
अध्यक्ष : हिदम लामा
उपाध्यक्ष : पार्वती राना

मनहरी गाउँपालिका
अध्यक्ष : एकराज उप्रेती
उपाध्यक्ष : मनिला विष्ट

राक्सिराङ गापा
अध्यक्ष : राजकुमार मल्ल
उपाध्यक्ष : निर्मला हिमडुङ

हेटौंडा उमनपा
प्रमुख : हरिबहादुर महत
उपप्रमुख : मीनाकुमारी लामा

चितवन
इच्छाकामना गापा
अध्यक्ष : गीताकुमारी गुरुङ
उपाध्यक्ष : कृतिकुमार श्रेष्ठ

कालिका नगरपालिका
प्रमुख : खुमनारायण श्रेष्ठ
उपप्रमुख : कमला भट्टराई

खैरहनी नगरपालिका
प्रमुख : लालमणि चौधरी
उपप्रमुख : सुनीता खरेल

माडी नगरपालिका
प्रमुख : ठाकुरप्रसाद ढकाल
उपप्रमुख : ताराकुमारी महतो

रत्ननगर नगरपालिका
प्रमुख : नारायण बन
उपप्रमुख : विमलादेवी दवाडी

राप्ती नगरपालिका
प्रमुख : प्रभा बराल
उपप्रमुख : इमानसिंह मुक्तान

गोरखा
अजिरकोट गापा
अध्यक्ष : फणिन्द्रप्रसाद धिताल
उपाध्यक्ष : चन्द्रमाया गुरुङ

आरूघाट गाउँपालिका
अध्यक्ष : पुर्णबहादुर दाहाल
उपाध्यक्ष : कल्पना नेपाली

गण्डकी गाउँपालिका
अध्यक्ष : होमबहादुर रानामगर
उपाध्यक्ष : ललिता अधिकारी

गोरखा नगरपालिका
प्रमुख : राजनराज पन्त
उपप्रमुख : विनाकुमारी श्रेष्ठ

चुमनुव्री गाउँपालिका
अध्यक्ष : धनबहादुर गुरुङ
उपाध्यक्ष : कुमारी गुरुङ

धार्चे गाउँपालिका
अध्यक्ष : सन्तबहादुर गुरुङ
उपाध्यक्ष : फूलमाया गुरुङ

पालुङ्टार नपा
प्रमुख : दीपकबाबु कँडेल
उपप्रमुख : पम्फा बसेल

भीमसेन गाउँपालिका
अध्यक्ष : ईश्वर पाण्डे
उपाध्यक्ष : विनु वाग्ले

सहिद लखन गापा
अध्यक्ष : रमेशबाबु थापामगर
उपाध्यक्ष : इन्दिरा तिवारी

सिरानचोक गापा
अध्यक्ष : राजु गुरुङ
उपाध्यक्ष : रीता देवकोटा

सुलीकोट गाउँपालिका
अध्यक्ष : विष्णुप्रसाद भट्ट
उपाध्यक्ष : सनमाया गुरुङ

मनाङ
चामे गाउँपालिका
अध्यक्ष : लोकेन्द्रबहादुर घले
उपाध्यक्ष : मुनिन्द्रजंग गुरुङ

नारफू गाउँपालिका
अध्यक्ष : मिङ्मा छिरिङ लामा

नाशोङ गाउँपालिका
अध्यक्ष : चन्द्र घले
उपाध्यक्ष : कमलमाया गुरुङ

नेस्याङ गाउँपालिका
अध्यक्ष : कान्छा घले
उपाध्यक्ष : मेङखु गुरुङ (लामा)

लमजुङ
क्व्होलासोथार गापा
अध्यक्ष : प्रेमबहादुर घले
उपाध्यक्ष : कुमारीमुनी गुरुङ

दूधपोखरी गापा
अध्यक्ष : छुपीमाया गुरुङ
उपाध्यक्ष : कमलप्रसाद घिताल

दोर्दी गाउँपालिका
अध्यक्ष : ओमबहादुर गुरुङ
उपाध्यक्ष : दिलबहादुर घले

बेंसीसहर नगरपालिका
प्रमुख : गुमानसिंह अर्याल
उपप्रमुख : लक्ष्मीदेवी अधिकारी

मध्यनेपाल नपा
प्रमुख : रमेशकुमार पाण्डे
उपप्रमुख : राजकुमार श्रेष्ठ

मस्र्याङ्दी गापा
अध्यक्ष : अर्जुन गुरुङ
उपाध्यक्ष : होमबहादुर विक

राईनास नगरपालिका
प्रमुख : सिंहबहादुर थापा
उपप्रमुख : धनकुमारी गुरुङ

सुन्दरबजार नपा
प्रमुख : जनकराज मिश्र
उपप्रमुख : ज्ञानु शाह

कास्की
अन्नपूर्ण गाउँपालिका
अध्यक्ष : युवराज कुँवर
उपाध्यक्ष : सगुन गुरुङ

पोखरा लेखनाथ महानगरपालिका
प्रमुख : मानबहादुर जीसी
उपप्रमुख : मञ्जुदेवी गुरुङ

माछापुछ्रे गाउँपालिका
अध्यक्ष : कर्णबहादुर गुरुङ
उपाध्यक्ष : कृष्णकुमारी पौडेल

मादी गाउँपालिका
अध्यक्ष : वेदबहादुर गुरुङ
उपाध्यक्ष : विष्णुमाया आचार्य

रूपा गाउँपालिका
अध्यक्ष : नवराज ओझा
उपाध्यक्ष : लालसुवा गुरुङ

तनहुँ
आँबुखैरेनी गापा
अध्यक्ष : गिरबहादुर थापा
उपाध्यक्ष : पुष्पादेवी श्रेष्ठ

ऋषिङ गाउँपालिका
अध्यक्ष : राजेन्द्रकृष्ण श्रेष्ठ
उपाध्यक्ष : गिनुमाया थापा

घिरिङ गाउँपालिका
अध्यक्ष : रनबहादुर राना
उपाध्यक्ष : सरस्वती घिमिरे

देवघाट गाउँपालिका
अध्यक्ष : दुर्गाबहादुर थापा
उपाध्यक्ष : विमला थापा

बन्दिपुर गाउँपालिका
अध्यक्ष : पूर्णसिंह थापा
उपाध्यक्ष : करुणा गुरुङ

भानु नपा
प्रमुख : उदयराज गौली
उपप्रमुख : आशा थापा

भीमाद नगरपालिका
प्रमुख : मेखबहादुर थापा
उपप्रमुख : शारदा खनाल

म्याग्दे गाउँपालिका
अध्यक्ष : मायादेवी राना आले
उपाध्यक्ष : बालकृष्ण घिमिरे

व्यास नगरपालिका
प्रमुख : वैकुण्ठनाथ न्यौपाने
उपप्रमुख : मीरा जोशी

शुक्लागण्डकी नपा
प्रमुख : किसान गुरुङ
उपप्रमुख : सविता रसाइली

स्याङ्जा
अर्जुन–चौपारी गापा
अध्यक्ष : दीर्घनारायण अर्याल
उपाध्यक्ष : चिनमाया गुरुङ

आँधीखोला गापा
अध्यक्ष : सुधीरकुमार पौडेल
उपाध्यक्ष : शर्मिलादेवी पौडेल

कालीगण्डकी गापा
अध्यक्ष : खिमबहादुर थापा
उपाध्यक्ष : सावित्रा कोइराला

गल्याङ नगरपालिका
प्रमुख : भूपराज अधिकारी
उपप्रमुख : देवीसरा थापा

चापाकोट नपा
प्रमुख : शिवकुमार गिरी
उपप्रमुख : विमला श्रेष्ठ

पुतलीबजार नपा
प्रमुख : सीमाकुमारी क्षत्री
उपप्रमुख : महेश पुरी

फेदीखोला गापा
अध्यक्ष : घनश्याम सुवेदी
उपाध्यक्ष : देवी थापा

भीरकोट नगरपालिका
प्रमुख : छायाराम खनाल
उपप्रमुख : सीमा कर्माचार्य

वालिङ नगरपालिका
प्रमुख : दिलीपप्रताप खाँण
उपप्रमुख : कल्पना तिवारी

बिरुवा गाउँपालिका
अध्यक्ष :  चुनप्रसाद शर्मा
उपाध्यक्ष : देवीकुमारी थापा

हरिनाश गाउँपालिका
अध्यक्ष : खिमनारायण मानन्धर
उपाध्यक्ष : झनमाया पराजुली

नवलपरासी
कावासोती नपा
प्रमुख : चन्द्रकुमारी पुन
उपप्रमुख : प्रेमशंकर थारु

गैंडाकोट नगरपालिका
प्रमुख : छत्रराज पौडेल
उपप्रमुख : विष्णुकुमारी क“डेल

देवचुली नगरपालिका
प्रमुख : पूर्णकुमार श्रेष्ठ
उपप्रमुख : पार्वता तिवारी

बुङ्दीकाली गापा
अध्यक्ष : दुर्गाबहादुर राना
उपाध्यक्ष : मायादेवी श्रेष्ठ

बुलिङटार गापा
अध्यक्ष : शशिकिरण बस्ताकोटी
उपाध्यक्ष : मैना कामी

मध्यविन्दु नगरपालिका
प्रमुख : चन्द्रबहादुर राना
उपप्रमुख : ओमकुमारी महतो

हुप्सेकोट गाउँपालिका
अध्यक्ष : लक्ष्मीदेवी पाण्डे
उपाध्यक्ष : कोपिला मल्ल

मुस्ताङ
घरपझोङ गापा
अध्यक्ष : आशबहादुर थकाली
उपाध्यक्ष : शर्मिला गुरुङ

थासाङ गाउँपालिका
अध्यक्ष : बुद्धिप्रसाद शेरचन
उपाध्यक्ष : बालकुमारी शेरचन

दालोमे गाउँपालिका
अध्यक्ष : लोप्साङछोम्पेल विष्ट
उपाध्यक्ष : ढोका गुरुङ

बाह्रगाउँ मुक्ति क्षेत्र गाउँपालिका
अध्यक्ष : फेन्चोक छेप्तेन गुरुङ
उपाध्यक्ष : ढिकी गुरुङ

लोमन्थाङ गापा
अध्यक्ष : सूवर्णकुमार विष्ट
उपाध्यक्ष ; पेमाडोल्मा विष्ट

म्याग्दी
अन्नपूर्ण गाउँपालिका
अध्यक्ष : डमबहादुर गर्बुजा पुन
उपाध्यक्ष : केशमाया मगर

धौलागिरि गापा
अध्यक्ष : थमसरा पुन
उपाध्यक्ष : रेशम छन्त्याल

बेनी नगरपालिका
प्रमुख : हरिकुमार श्रेष्ठ
उपप्रमुख : सन्जु बरुवाल

मंगला गाउँपालिका
अध्यक्ष : सतप्रसाद रोका
उपाध्यक्ष : सिर्जना केसी

मालिका गाउँपालिका
अध्यक्ष : प्रसाद रोकामगर
उपाध्यक्ष : खरमाया बिटालु

रघुगंगा गाउँपालिका
अध्यक्ष : भवबहादुर भण्डारी
उपाध्यक्ष : कमला तिलिजा

बागलुङ
काठेखोला गापा
अध्यक्ष : अमरबहादुर थापा
उपाध्यक्ष : अर्जुनबहादुर खत्री

गल्कोट नगरपालिका
प्रमुख : भरत शर्मा
उपप्रमुख : रेनुका काउचा

जैमुनी नगरपालिका
प्रमुख : इन्द्रराज पौडेल
उपप्रमुख : लीला राना

ढोरपाटन नपा
प्रमुख : देवकुमार नेपाली
उपप्रमुख : करमति पुनमगर

तमानखोला गापा
अध्यक्ष : जोकलाल बुढा
उपाध्यक्ष : मानसरी शेरचन

ताराखोला गापा
अध्यक्ष : प्रकाश घर्तीमगर
उपाध्यक्ष : दिलकुमारी पुन

निसीखोला गापा
अध्यक्ष : तारानाथ पौडेल
उपाध्यक्ष : शोभाकुमारी कार्की

बागलुङ नगरपालिका
प्रमुख : जनकराज पौडेल
उपप्रमुख : सुरेन्द्र खड्का

बडिगाड गाउँपालिका
अध्यक्ष : मेहरसिंह पाइजा
उपाध्यक्ष : अम्मबहादुर श्रीश

बरेङ गाउँपालिका
अध्यक्ष : कृष्णप्रसाद शर्मा
उपाध्यक्ष : दिलकुमारी पुन

पर्वत
कुश्मा नगरपालिका
प्रमुख : रामचन्द्र जोशी
उपप्रमुख : सीताकुमारी काफ्ले

जलजला गाउँपालिका
अध्यक्ष : यामबहादुर मल्ल
उपाध्यक्ष : सीमा गर्बुजा पुन

पैयुँ गाउँपालिका
अध्यक्ष : खगेन्द्रप्रसाद तिवारी
उपाध्यक्ष : जसमति गुरुङ

फलेबास नगरपालिका
प्रमुख : पदमपाणी शर्मा
उपप्रमुख : मञ्जु अधिकारी प्यासी

महाशिला गाउँपालिका
अध्यक्ष : राजुप्रसाद पौडेल
उपाध्यक्ष : हीराकुमारी राना

मोदी गाउँपालिका
अध्यक्ष : प्रेम शर्मा पौडेल
उपाध्यक्ष : सेती महत

बिहादी गाउँपालिका
अध्यक्ष : कमलप्रसाद भुसाल
उपाध्यक्ष : कुमारीडम्बर गुरुङ

रुकुम
आठबीसकोट नपा
प्रमुख : गोर्खबहादुर केसी
उपप्रमुख : गीता नेपाली

चौरजहारी नगरपालिका
प्रमुख : विशाल शर्मा
उपप्रमुख : राधा रोका

त्रिवेणी गाउँपालिका
अध्यक्ष : झक्कुप्रसाद घर्ती
उपाध्यक्ष : निर्मला विष्ट खड्का

बाँफिकोट गापा
अध्यक्ष : धर्मबहादुर केसी
उपाध्यक्ष : मनकला पुन

मुसिकोट नगरपालिका
प्रमुख : देवीलाल गौतम
उपप्रमुख : प्रेमकुमारी सुनार

सानीभेरी गाउँपालिका
अध्यक्ष : नरबहादुर पुन
उपाध्यक्ष : इन्दिरा ओली

सल्यान
कपुरकोट गापा
अध्यक्ष : भीमबहादुर सेन
उपाध्यक्ष : तीला बुढामागर

कालीमाटी गापा
अध्यक्ष : दानबहादुर खत्री
उपाध्यक्ष : सनसिल्ता वली

कुमाखमालिका गापा
अध्यक्ष : दिलमाया बुढामगर
उपाध्यक्ष : डिल्लीराज जैसी

छत्रेश्वरी गाउँपालिका
अध्यक्ष : सन्तोष केसी
उपाध्यक्ष : सीता केसी

ढोरचौर गाउँपालिका
अध्यक्ष : चित्रबहादुर चलाउने
उपाध्यक्ष : पुष्पा बोहरा बुढाथोकी

त्रिवेणी गाउँपालिका
अध्यक्ष : मानबहादुर डाँगी
उपाध्यक्ष : करुणा खड्का

दार्मा गाउँपालिका
अध्यक्ष : निमबहादुर केसी
उपाध्यक्ष : टीका शर्मा वली

वनगाड कुपिन्डे नपा
प्रमुख : गोविन्दकुमार पुन
उपप्रमुख : मञ्जु यरी

बागचौर नगरपालिका
प्रमुख : लोकमान बुढाथोकी
उपप्रमुख : कल्पना पुन

शारदा नगरपालिका
प्रमुख : सुरेश अधिकारी
उपप्रमुख : सावित्रा बस्नेत (घर्ती)

डोल्पा
काइके गाउँपालिका
अध्यक्ष : अंगदकुमार राना
उपाध्यक्ष : कुन्जाङ बुढा

छार्का ताङसोङ गापा
अध्यक्ष : सेनाङ गुरुङ
उपाध्यक्ष : छिरिङ दिहिक गुरुङ

जगदुल्ला गापा
अध्यक्ष : नारासिंह रोकाया
उपाध्यक्ष : अमृता बोहोरा

ठूली भेरी नपा
प्रमुख : गणेशबहादुर शाही
उपप्रमुख : योगेन्द्रबहादुर शाही

डोल्पो बुद्ध गापा
अध्यक्ष : तेम्वा गुरुङ

त्रिपुरासुन्दरी नपा
प्रमुख : ओमबहादुर बुढा
उपप्रमुख : चन्द्रकुमारी बुढा

मुड्केचुला गापा
अध्यक्ष : दत्तबहादुर शाही
उपाध्यक्ष : सबिता कुमारी रोकाया

मुगु
खत्याड गाउँपालिका
अध्यक्ष : उब्जनबहादुर शाही
उपाध्यक्ष : जयनन्दा कार्की

छायाँनाथ रारा नपा
प्रमुख : हरिजंग शाही
उपप्रमुख : सुन्तला रोकाया

मुगुम कार्मारोग गापा
अध्यक्ष : छिरिङ क्याप्ने लामा
उपाध्यक्ष : छिरिङ तामाङ

सोरु गाउँपालिका
अध्यक्ष : लोकबहादुर शाही
उपाध्यक्ष : राज्यलक्ष्मी मल्ल

जुम्ला
कनकासुन्दरी गापा
अध्यक्ष : नरवीर रावत
उपाध्यक्ष : उर्मिला खत्री

गुठिचौर गाउँपालिका
अध्यक्ष : हरिबहादुर भण्डारी
उपाध्यक्ष : जानदेवी ऐडी

चन्दननाथ नगरपालिका
प्रमुख :  कान्तिका सेजुवाल
उपप्रमुख : अप्सरादेवी न्यौपाने

तातोपानी गाउँपालिका
अध्यक्ष : नवराज न्यौपाने
उपाध्यक्ष : गंगादेवी उपाध्यय

तीला गाउँपालिका
अध्यक्ष : रतननाथ योगी
उपाध्यक्ष : विष्णुमाया बुढा

पातारासी गाउँपालिका
अध्यक्ष : लछीमन बोहोरा
उपाध्यक्ष : पुन्नकली महतारा

सिंजा गाउँपालिका
अध्यक्ष : देवलसिंह रावल
उपाध्यक्ष : जन्मकन्या खत्री

हिमा गाउँपालिका
अध्यक्ष : रजबहादुर शाही
उपाध्यक्ष : हिमाली रोकाया

कालीकोट
कालिका गाउँपालिका
अध्यक्ष : खडानन्द चौलागाईं
उपाध्यक्ष : पम्फाकुमारी शाही

खाँडाचक्र नपा
प्रमुख : जसीप्रसाद पाण्डे
उपप्रमुख : विजया विष्ट

तिलागुफा नपा
प्रमुख : रत्नबहादुर शाही
उपप्रमुख : दन्ता नेपाली

नरहरिनाथ गापा
अध्यक्ष : धीरबहादुर विष्ट
उपाध्यक्ष : मनशोभा बुढा

पचालझरना गापा
अध्यक्ष : खड्गराज सेजुवाल
उपाध्यक्ष : तारा न्यौपाने

पलाता गाउँपालिका
अध्यक्ष : लक्ष्मणबहादुर बम
उपाध्यक्ष : दाना न्यौपाने

महाबै गाउँपालिका
अध्यक्ष : नन्दबहादुर सिंह
उपाध्यक्ष : मनराज शाही

रास्कोट नगरपालिका
प्रमुख : काशीचन्द्र बराल
उपप्रमुख : मिमसरा बम

सान्नी त्रिवेणी गापा
अध्यक्ष : डम्बरबहादुर शाही
उपाध्यक्ष : होइजाकुमारी बुढा

कालिका गाउँपालिका
अध्यक्ष : खडानन्द चौलागाईं
उपाध्यक्ष : पम्फाकुमारी शाही

जाजरकोट
कुशे गाउँपालिका
अध्यक्ष : हरिचन्द्र बस्नेत
उपाध्यक्ष : रामछायाकुमारी शाही

छेडागाड नगरपालिका
प्रमुख : लालबहादुर महतारा
उपप्रमुख : सरीता वली

जुनीचाँदे गाउँपालिका
अध्यक्ष : कृष्णबहादुर केसी
उपाध्यक्ष : शिवा आचार्य बस्नेत

त्रिवेणी नलगाड नपा
प्रमुख : टेकबहादुर रावल
उपप्रमुख : बालकुमारी बस्नेत

बारेकोट गाउँपालिका
अध्यक्ष : महेन्द्रबहादुर शाह
उपाध्यक्ष : ओम शाही

भेरी नगरपालिका
प्रमुख : चन्द्रप्रकाश घर्ती
उपप्रमुख : भावना भण्डारी

शिवालय गाउँपालिका
अध्यक्ष : नरेन्द्रकुमार शाही
उपाध्यक्ष : कुमारी थापा

दैलेख
आठबीस नगरपालिका
प्रमुख : खड्गराज उपाध्याय
उपप्रमुख : दीपा बोहरा

गुराँस गाउँपालिका
अध्यक्ष : खेमराज वली
उपाध्यक्ष : दीपाकुमारी बीसी

चामुण्डा विन्द्रासैनी नगरपालिका
प्रमुख : सूर्यबहादुर शाही
उपप्रमुख : ताराकुमारी खत्री

ठाँटीकाँध गाउँपालिका
अध्यक्ष : धीरबहादुर शाही
उपाध्यक्ष : सुस्मिता सिंह

डुंगेश्वर गाउँपालिका
अध्यक्ष : नगेन्द्रबहादुर मल्ल
उपाध्यक्ष : सीता ज्ञवाली

दुल्लु नगरपालिका
प्रमुख : घनश्याम भण्डारी
उपप्रमुख : विष्णु थापा

नारायण नगरपालिका
प्रमुख : रत्नबहादुर खड्का
उपप्रमुख : सावित्री मल्ल

नौमुले गाउँपालिका
अध्यक्ष : भदे बुढामगर
उपाध्यक्ष : अमृता सिंह

भगवतीमाई गापा
अध्यक्ष : दानबहादुर थापा
उपाध्यक्ष : चन्द्रा रेग्मी

भैरवी गाउँपालिका
अध्यक्ष : प्रेमबहादुर बुढा
उपाध्यक्ष : पदमकुमारी विष्ट

महाबु गाउँपालिका
अध्यक्ष : जंगबहादुर शाही
उपाध्यक्ष : प्रेमकुमारी बुढा

सुर्खेत
गुर्भाकोट नगरपालिका
प्रमुख : हस्त पुन
उपप्रमुख : मैना विक

चिंगाड गाउँपालिका
अध्यक्ष : देवबहादुर चन्द
उपाध्यक्ष : मनमाया आचार्य

चौकुने गाउँपालिका
अध्यक्ष : धीरबहादुर शाही
उपाध्यक्ष : निर्मला मगर

पञ्चपुरी नगरपालिका
प्रमुख : उपेन्द्र थापा
उपप्रमुख : मुक्तिदेवी रेग्मी

बराहताल गाउँपालिका
अध्यक्ष : तेजबहादुर बस्नेत
उपाध्यक्ष : शोभाकुमारी शर्मा

वीरेन्द्रनगर नपा
प्रमुख : देवकुमार सुवेदी
उपप्रमुख : मोहनमाया ढकाल

भेरीगंगा नगरपालिका
प्रमुख : भुपेन्द्रबहादुर चन्द
उपप्रमुख : रेणु आचार्य

लेकबेंसी नगरपालिका
प्रमुख : गगनसिंह सुनार
उपप्रमुख : शान्तिकुमारी छन्तेल

सिम्ता गाउँपालिका
अध्यक्ष : कविन्द्रकुमार केसी
उपाध्यक्ष : चन्द्रकला शाही

(टोटल मासिकबाट)

प्रतिकृया लेख्नुहोस्:

सूचना विभाग दर्ता न: २२०/०७३-७४
सम्पादक तथा सञ्चालक :
मोतीलाल पौडेल
मोबाइल : ९८५८०५००१०/९८५१२६००१०

YouTube Videos from Kahbarera HD

Subscribe
shares